Кошик
42 відгуків
+380 (66) 053-75-10
ул. Чорновола 57/2, Суми, Україна
Склад-магазин "Надійний захист українського працівника"
Залишити відгук
PROPAK-SIGMA (V2) 					Дихальний апарат на стиснутому повітрі, фото 1

PROPAK-SIGMA (V2) Дихальний апарат на стиснутому повітрі

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Апарат Propak-Sigma є найбільш недорогим дихальним апаратом компанії Scott Safety. Прийнятна ціна досягається завдяки тому, що в цій моделі додаткових опцій, властивих дорожчим апаратам і спрямованим на комфортніше використання. Усі захисні функції апарат Propak-Sigma є абсолютно ідентичними дорожнім моделям.

Апарат може використовуватися аварійно-рятувальними підрозділами підприємств, газоспасниками, об'єктними/міськими протипожежними формами. Апарат сертифікований відповідно до стандартів ДСТУ EN-137:2017 та EN-137:2006, як апарат 2-го типу (потаги до апаратів для пожежників).

Ізолювальний дихальний апарат на стиснутому повітрі Propak-Sigma складається з:

  • - Підвісної системи як ергономічна спинка з м'якою поперековою подушкою, плечовими та поясними ременями з вогнетривкого поліестеру;
  • - Пневматичної системи з виносним манометром у сталевому прогумованому корпусі та сигнальним пристроєм;
  • - Малогабаритного високопродуктивного легкого автомата.

Особливості ізолювального апарату на стиснутому повітрі Propak-Sigma:

  • - Шланги високого та середнього тиску прокладені в спеціальних каналах підвісної системи, що унеможливлює їхнє пошкодження про витичні елементи конструкцій під час роботи в умовах обмеженої видимості та простору.
  • - Вентиль балона обладнаний системою, що виключає випадкове (не санкціоноване користувачем апарата) закривання вентиля балона під час роботи в дихальному апараті в умовах обмеженого простору.
  • - Продуктивність портативного автомата — за потребою людини, але не менш ніж 100 л./хв (людину за дуже високого навантаження потрібне повітря до 84 л./хв).
  • - Продуктивність байпаса (додаткового постійного подавання повітря під маску — до 150 л/хв). Під час увімкнення байпаса, руки залишаються вільними (немає потреби постійно тримати палець на кнопці вмикання байпаса).

Апарат Propak-Sigma може постачатися в модифікаціях SDC (роз'єм на лінії середнього тиску), Y2C (трійник для під'єднання другої лицьової частини), AC (під'єднання до повітряної лінії), QC (Quick Connect — швидкознімне з'єднання балона).

Основні
ВиробникScott
Користувальницькі характеристики
ТипДихальний апарат на стислому повітрі.
МодельPROPAK-SIGMA (арт. 2027150)
Упаковка1 шт./ящик
ВидPROPAK-SIGMA (V2)
Шланг середнього тиску.Мінімальний тиск розриву (бар):80
СтандартиДСТУ EN 137-2017, EN 137:2006.
Шланг високого тиску.Максимальний робочий тиск (бар.):450
Шланг високого тиску.Мінімальний тиск розриву (бар.):800
Ширина (мм):285
Вага без балона (кг)2,6
Глибина (з балоном 6 л.):215
Довжина (мм):630
Шланг середнього тиску.Максимальний робочий тиск (бар):16
Type ( EN 137):Type 2
  • Ціна: 46 488 ₴