Продавець Склад-магазин "Надійний захист українського працівника" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
20 відгуків
+380660537510
+380542790689
+380542611141
УкраїнаСумська областьСумиул. Чорновола 57/2
Склад-магазин "Надійний захист українського працівника"
Залишити відгук
BLS 430 ABEK2HgP3 R Фільтр комбінований, фото 2

BLS 430 ABEK2HgP3 R Фільтр комбінований

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фільтри об'єднані випускаються у відповідності зі стандартом ДСТУ EN 14387: 2006. Вони призначені для захисту респіраторних органів людину від різного типу аерозолів (пилу, дими, тумани, масляні тумани), газів і парів. В комбінованому фільтрі об'єднані протиаерозольний і протигазовий фільтр, які конструктивно виконані в єдиному корпусі

Протигазові фільтри класифікуються в залежності від типу газів, вони здатні фільтрувати:

 • - Тип A: Для використання проти певних органічних газів і парів з точкою кипіння вище 65 ° С, по специфікації виробника. Фільтри типу потрібно маркувати коричневим кольором.
 • - Тип B: Для використання проти певних неорганічних газів і парів по специфікації виробника (за винятком чадного газу СО). Фільтри В типу потрібно маркувати сірим кольором.
 • - Тип Е: Для використання проти діоксиду сірки і інших кислотних газів і парів по специфікації виробника. Фільтри типу Е треба маркувати жовтим кольором.
 • - Тип К: Для використання проти аміаку і його похідних за специфікацією виробника. Фільтри K типу потрібно маркувати зеленим кольором.
 • - Тип AX Для використання проти простих органічних газів і парів з точкою кипіння нижче або дорівнює 65 ° С Фільтри призначені для одноразового використання. Фільтри типу AX потрібно маркувати коричневим кольором.
 • - Тип SX Для використання проти спеціально позначених газів і парів по специфікації виробника. Фільтри типу SX потрібно маркувати фіолетовим кольором.

Фільтри типів А, В, Е і К класифікуються також у відповідності з ємністю фільтра:

 • - Клас 1 - низька місткість до 1000 частин на мільйон. (1000 ppm. Або 0,1 об'ємний відсоток).
 • - Клас 2 - середня ємність, до 5000 часток на мільйон. (5000 ppm. Або 0,5 об'ємний відсоток).
 • - Клас 3 - висока ємність, до 10,000 частин на мільйон. (10000 ppm. Або 1,0 об'ємний відсоток).

Протиаерозольні фільтри класифікуються в залежності від коефіцієнта проникнення фільтруючого матеріалу:

Стандарт пред'являє вимоги до коефіцієнта проникнення фільтруючого матеріалу противоаэрозольных фільтрів. Дані коефіцієнти проникнення при двох типах випробувань (хлорид натрію при потоці 95 дм. Куб. / Хв. І парафінова олія долини 95 дм. Куб. / Хв.) Не повинні перевищувати: P1 - 20%, P2 - 6%, P3 - 0,05%.

Спеціальні фільтри:

 • - Тип NO-P3: Для використання проти оксидів азоту. Дані фільтри мають поставлятися з інтегрованим противоаэрозольным фільтром. Фільтри цього типу повинні бути марковані білим і синім кольором, так само на фільтр повинен бути нанесений клас фільтра - NO-P3.
 • - Тип Hg-P3: Для використання проти парів ртуті. Дані фільтри мають поставлятися з інтегрованим противоаэрозольным фільтром. Фільтри цього типу повинні бути марковані червоним і білим кольором, так само на фільтр повинен бути нанесений клас фільтра - Hg-P3.

Букви NR, R і D, наступні після класу типу P фільтрів, позначають відповідно:

 • - Маркування "NR" означає, що фільтр є одноразовим і повинен бути використаний протягом не більше однієї робочої зміни.
 • - Маркування "R" означає, що фільтр може бути використаний протягом декількох робочих змін.
 • - Маркування "D" означає, що фільтр пройшов випробування по проникненню доломітового пилу, зберігає свої захисні властивості протягом тривалого часу в атмосфері з підвищеною концентрацією пилу не втрачаючи продуктивності.

Фільтр BLS 430 має маркування ABEK2HgP3 (A2B2E2K2HgP3 ) згідно ДСТУ EN14387:2006 і захищає від газів і парів органічних сполук з точкою кипіння вище 65 ° С, неорганічних газів і парів (наприклад: хлор, сірководень, синильна кислота), кислих газів і парів (наприклад: сірчистий газ), аміаку і органічних похідних аміаку, випарів ртуті (50 годин), а також від твердих і рідких, радіоактивних і токсичних часток і мікроорганізмів (наприклад: пил, дим, туман, масляні тумани, бактерії, віруси, спори, а також ензими).

Користувальницькі характеристики
ВиробникBLS srl. Італія
ТипФільтр комбінований для захисту від органічних газів і парів при їх температурі кипіння вище +65⁰С, неорганічних і кислих газів, аміаку і його похідних, парів ртуті, аерозолів.
МодельBLS 430 ABEK2HgP3 R
Вага (грам)347
Термін зберігання5 років
МаркуванняABEK2Hg-P3 R Дивись таблицю рекомендованої респіраторної захисту.
Упаковка1 шт./індивідуальна упаковка18 шт./ящик
СтандартиДСТУ EN 14387:2006, EN 14387:2004.
Повторне використання при роботі з аерозолямиТАК (Маркування R)
Визначення стійкості до запиленню доломітового пиломНЕМАЄ
Температура зберіганняВід - 10⁰С до + 50⁰С
Матеріал корпусуABS
СеріяСерія 400
Сумісні респіраториBLS (Нарізне з'єднання - Ø 40 мм).
Тип з'єднанняНарізна - Ø 40 мм
Користувацькі характеристики
ПризначенняФільтри
 • Ціна: 725 грн.